Slimlipo, lipolife 3G, alebo laserlipo fotona?

Slimlipo, lipolife 3G, alebo laserlipo fotona?

evita  |  návštěvník  |  Bratislava
Dobry den, na internete som nasla ponuky na liposukciu roznymi pristrojmi. Prosim, mohli by ste mi napisat, aky je rozdiel medzi liposukciou slimlipo, lipolife 3G a laserlipo fotona? Je nejaky rozdiel vo vysledku? Slimlipo je uz dlho v ponuke, ale dalsie dve su prezentovane ako novinky na trhu, ktore prinasaju lepsie vysledky ako slimlipo. Je to skutocne tak, alebo je to len reklama? Dolezity je pre mna hlavne stupen vypnutia pokozky po liposukcii.
Klinika Laser Esthetic  |  Premium member  |  Praha
  • 900 odpovědí
  • 101 Likes
Dobrý den, v případě liposukce záleží především na zkušenosti plastického chirurga, jinak s ostatními informacemi o typech přístrojů bych zacházel jako s marketingovým materiálem !
S pozdravem
MUDr. Pavel Hlava
www.laseresthetic.cz
Související recenze a zkušenosti
  Spokojený/á
Po čtyřicítce a hlavně několika kil tuku na sobě navíc jsem se rozhodl s nimi zatočit. Bohužel se mi to pouze cvičením nedařilo a tak jsem se rozhodl pro radikálnější přístup - liposukci břicha. V... Více 
  Spokojený/á
S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, velmi příjemný kolektiv. Výsledky jsou nad moje ocekavani a velmi prekvapive,. Při zákroku jsem se docela bavila. Fotografie před a v průběhu měsíce... Více 

Poraďte se s odborníkem v oboru Liposukce

Související videa

Doktor ve Vašem okolí