Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Miniabdominoplastika-bolestivost a režim

Uzivatel
5. 1. 2008 · Poslední odpověď: 19. 1. 2008

dobry den,jsem 16.mesicu po druhem porodu,pri kterem jsem pribrala 25kg nyni mam minus 28kg,merim 169cm,vaha 56kg,v sede mam dost krabatici se kuzi,ktera mi dost vadi,byla mi doporucena miniobdominoplastika,kterou budu absolvovat v dubnu,muzu se zeptat co znamena mali supraumb diastaza a defitit mekkych tkani ve stredni care?Muzu se zeptat,protoze mam strach z bolesti po operaci,jestli je to bolestiva operace a da se bolest k necomu priblizne prirovnat?Jak je to s kourenim pred operaci,je lepsi to omezit?Vzhledem k tomu ze mam doma 16.mesicniho chlapce,chci se zeptat,kdy se muzu zapojit do domaciho chodu?Kdy ho zvedat nebo to neni vhodne?Omlouvam se za tolik otazek,ale je to jen strach,predem moc dekuji za pripadnou odpoved,

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 9. 1. 2008
Dobrý večer. Paní Jana má pravdu, Vaši situaci je možno řešit kompletní abdominoplastikou. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
Chrudim . 6. 1. 2008
Dobrý den. supraumbilikální diastasa znamená rozestup přímých svalů břišních nad pupkem. Při miniabdominoplastice se nedá řešit. Deficit měkkých tkání znamená jejich nedostatek. Kouření je samozřejmě lepší oželet delší dobu před i po operaci. Další dotazy položte svému operatérovi. Dá se na ně odpovědět je po vyšetření a rozsahem se vymykají tomuto prostoru. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 7. 2018
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Plexr
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 11. 2008
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 11. 2013
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2015
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022
Vaginoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2013
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi