Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 3. 2015

Cítím se o mnoho lépe

Stojí to za to
Průměrná cena: 24.000 Kč
85123
85121
85122

O lékaři

Hodnocení:
Cítím se o mnoho lépe
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Po čtyřicítce a hlavně několika kil tuku na sobě navíc jsem se rozhodl s nimi zatočit. Bohužel se mi to pouze cvičením nedařilo a tak jsem se rozhodl pro radikálnější přístup - liposukci břicha. V počátku jsem měl ostych a obavy, ale zjistil jsem, že nejsem zdaleka jediný muž, který tuto operaci podstoupí. Přístup pana doktora Beneše byl velmi profesionální, ale zároveň lidský. Vše mi vysvětlil a "plácli" jsme si. Operace proběhla rychle, bezbolestně a prakticky bez jakýchkoliv omezení v každodenní činnosti. Po 14 dnech jsem opět mohl cvičit. Upravil jsem k tomu jídelníček a dnes mám postavu lepší než ve třiceti. 8 kilo více méně tuků je pryč. Hlavně se cítím o mnoho lépe. Děkuji vám.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Stálo to opravdu za to!
Paní doktorka je naprostý profesionál! S výsledky jsem opravdu spokojená, má zlatý ruce! Můžu jen doporučit! Stálo to opravdu za to! Jestli někdo váhá, nemá proč. Do rukou paní doktorky bych se vložila zase(snad nebude potřeba) :)
Öda na MUDr.Robert Čáp

Musím jen souhlasit, že MUDr.Robert Čáp je opravdu velice šikovný lékař. Je to asi tři roky, co jsem u pana doktora prodělala liposukci bříška a boků. Dopadlo to skvěle. Mohu ho opravdu jen doporučit. Bříško je bez faldíků, nerovností i tři...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.