MUDr. Tamara Škopková

MUDr. Tamara Škopková Premium

(22 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Pardubický kraj, Plzeňský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 7 hodin
IČP nebo IČO 27547868
Evidenční číslo v ČLK 5138147168
MUDr. Tamara Škopková Premium
(22 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 26537 návštěv profilu

MUDr. Tamara Škopková Haltuchová je zkušenou lékařskou, která momentálně působí v Laserovém lékařsko-kosmetickém centru Esthemed, které se nachází v Chrudimi a v Plzni. Specializuje se na estetickou a laserovou medicínu, zároveň také na korektivní dermatologii.

Kromě toho, že je držitelkou hned několika certifikátů (pro práci s botulotoxinem, mezonitěmi, vysokovýkonnými lasery GentleLase či certifikátu pro mesoterapii), je členkou různých lékařských společností. Jako příklad můžeme uvést Českou společnost pro využití laseru v medicíně, Společnost estetické a laserové medicíny či Společnost praktických lékařů ČR.

Jak už bylo zmíněno, MUDr. Tamara Škopková Haltuchová je členkou profesionálního týmu v centru Esthemed, kde se věnuje estetické dermatologii. V tomto specializovaném centru je možné podstoupit různá ošetření – například trvalou laserovou depilaci, odstranění pigmentací, hemangiomů a rozšířených žilek, ale také laserovou léčbu akné, jizev či oparů. Dále pak ošetření vysokovýkonnými lasery či biostimulačním laserem za účelem podpory hojení ran, léčby zánětů kůže, ekzémů, aftů či popálenin.

Na klinice vám pomohou také s odstraněním mimických vrásek pomocí botulotoxinu či aplikací injekčních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Další možností je například omlazení pleti vlastní krevní plazmou (PRP). Nabídka služeb je opravdu široká.

Na klinice Esthemed o vás bude pečovat zkušený tým profesionálů. Kromě MUDr. Tamary Škopkové zde působí i MUDr. Janka Přikrylová.

Samozřejmostí je moderní vybavení. Lékaři mají k dispozici například terapeutický biostimulační laser Maestro, který se používá ke zlepšení hojení ran a jizev. Při jeho aplikaci dochází ke zlepšení prokrvení pokožky a látkové výměny v buňkách, zároveň má i analgetický účinek a zlepšuje obranyschopnost kůže.

Kromě tohoto zařízení zde najdete například diamantovou vakuovou MIKRODERMABRAZI SILKFACE – tedy špičkový přístroj, který jemně odstraňuje nečistoty z pórů či odumřelé kožní buňky.

Za zmínku stojí i přístroj GentleLASE (Candela), tedy nejnovější technologie v laserové aplikaci. Díky tomuto laseru lze dosáhnout trvalé redukce nežádoucího ochlupení všech částí těla.

Jak už bylo zmíněno, klinika má pobočku jak v Chrudimi, tak v Plzni. Obě se nacházejí ve středu města, neměl by být proto problém se sem dopravit i veřejnou dopravou.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2002

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (22)

5.0
22 Recenzí · 100 % doporučuje
Botulotoxin proti pocení

Velice mě trápilo nadměrné pocení v podpaží. Z tohoto důvodu jsem si nechal aplikovat do podpaží botulotoxin proti pocení. Po zákroku se cítím skvěle a už nemusím řešit nevzhledné skvrny. Velmi příjemná paní doktorka a profesionální přístup. Mohu v...Číst dál

Odstranění kožních výrůstků

Děkuji paní doktorce za bezbolestné odstranění drobných kožních výrůstků, které mě trápili v oblasti podpaží a krku. Naprostá spokojenost, příjemné prostředí, odborný přístup. Mohu jen doporučit.

Botulotoxin

Perfektní komunikace, dlouhodobě výborná zkušenost jak estetickými zákroky tak velmi vstřícným a odborným přístupem

MUDr. Tamara Škopková · 12. 9. 2023

Děkujeme :)

Mila pani doktorka i pani na recepci. Hezke a ciste zazemi,vrely pristup a s odstranenim zilek jsem spokojena! Kdo zna,je treba chodit pravidelne,takze se rada k pano k doktorce vratim :)

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tamara Škopková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (4)

Tuk v problémových partiích
Dobrý den, prosím Vás o bližší informace ohledně injekční lipolýzy. Jak je tato metoda účinná? Kolikrát je na problémové místo třeba injekci aplikovat, a jak se tato metoda pohybuje cenově. Děkuji za informace.
Chlupy na ramenou a zádech
Dobrý den, má problém, je mi 20 let a mám strašně chlupatá záda a ramena (mimo jiné, ale jinde mi to nevadí) A chtěl bych se toho navždy zbavit, chtěl bych se zeptat, na kolik peněz by mi to vyšlo, Zpěchá, Děkuji Votava
Zobrazit další příběhy

Obrázky (16)

Požádejte: MUDr. Tamara Škopková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (10)

Po botulotoxinu se vytvořily vrásky jinde
Odpověď odborníka · 18. 2. 2016

Při aplikaci botulotoxinu kolem očí je lépe ošetřovat celé oční okolí, doporučila bych Vám kontrolu u Vaše lékaře a ev. doplnění botulotoxinu v oblasti vzniklých vrásek. V naši ordinaci si zveme klientky na kotrolu 14 dní po aplikaci a domlouváme...

Číst dál
Otoky očí po aplikaci botuloxinu
Odpověď odborníka · 18. 2. 2016

Mírný otok v oblasti dolního víčka je po aplikaci botulotoxinu kolem očí vcelku častým příznakem, dle mé zkušenosti odeznívá po 2-4 týdnech po aplikaci, doporučujeme chladné obklady a jemnou masáž očního okolí. s pozdravem Tamara Škopková...

Číst dál
Vhodné zákroky na drobné vrásky pro věk 30+
Odpověď odborníka · 13. 6. 2014

Věk 30 + je jistě ideální pro začátek estetických zákroků - výplně kys. hyaluronovou, botulotoxin, aplikace vlastní plasmy.. vše se však odvíjí od konkrétního pacienta, někdo nepotřebuje zákrok v 35 letech, někdo potřebuje preventivní opatřen...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Tamara Škopková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!