MUDr. Lucie Nártová

MUDr. Lucie Nártová

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Křenová 73, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Lucie Nártová
MUDr. Lucie Nártová
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Lucie Nártová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Má více než 10 let zkušeností v oboru všeobecné a plastické chirurgie ( zaměření na onkologické onemocnění prsu). Působila například na Chirurgické klinice Nemocnice Ústí nad Labem či Klinice popálenin a plastické chirurgie Fakultní nemocnice Brno.

Získala atestaci II. stupně z všeobecné chirurgie, je také součást týmu pro transplantaci vlasů metodou F.U.E. či rekonstrukčního mammárního týmu. Absolvovala několik prestižních kurzů. Mezi ně patří například Workshop Medicontour (aplikace Botuloxinu a výplňových materiálů, Brno), AMI Workshop Allergan (Botox, Frýdlant nad Ostravicí) či Trendy v estetice, meeting withs experts (Medicontour, Slovensko). Absolvovala také odborné stáže – například stáž v ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou nebo stipendijní roční pobyt v Université Paul Sabatiére Toulouse, Francie.

Je členkou České lékařské komory. Věnuje se výuce mediků a aktivně se účastní chirurgických kongresů či sympozií.

V Arte Clinic - specialista na liposukce. Věnuje se však i aplikaci botoxu a dalších výplňových materiálů.

MUDr. Lucie Nártová v současnosti působí na Arte Clinic – klinice plastické a estetické chirurgie, která se nachází v Brně. Klinika nabízí řadu zákroků plastické a estetické chirurgie. PAtří mezi ně například zvětšení rtů, liposukce, aplikace výplňových materiálů, lymfatické masáže či mezoterapie.

Quick Lift – face lifting

Jedná se o miniiinvazivní zákrok, který účinně odstraňuje známky stárnutí. Je vhodný pro ženy i muže. Díky této metodě získáte přirozený a mladistvý vzhled, efekt navíc vydrží 7 až 10 let.

SlimLipo – laserová liposukce

Během ošetření laserem SlimLipo je odstraněn nežádoucí tělesný tuk. Zákrok je šetrný a probíhá ambulantní formou. Efekt je navíc okamžitý. Pomocí SlimLipo je odstraněno větší množství tuku, než při běžné liposukci, kromě toho je možné pozorovat pozitivní vliv na pokožku v dané oblasti. Velmi dobrých výsledků je dosaženo i v problémových oblastech, jakými jsou například paže, kolena či podbradek.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.