Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Transkonjunktivální blefaroplastika

StV
4. 4. 2009 · Poslední odpověď: 6. 4. 2009

D.den, dělají se mi už vrásky pod dolními víčky a vějířky kolem očí.Byla jsem na frakčním laseru už 3x ale vrásky mi to nezjemnilo..Uvažuji o alternativé ,,Transkonjunktivální blefaroplastika,,dolních víček.Mohu se zeptat, zda je zákrok vhodný například v měsíci dubnu? Nebojen na podzim a v zimě? A na cenu? A anestezie, v které je zákrok prováděn? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 6. 4. 2009
Dobrý den,

velice děkuji za Váš zájem o naši kliniku. Na operaci dolních víček se můžete objednat na recepci, K dispozici Vám je špičkový tým plastických chirurgů s velice dobrými zkušenostmi a výsledky zákroku. Transkonjunktivální plastika dolních víček laserem vč. vyhlazení vrásek oblasti stojí na naší klinice 21 990 Kč. Po operaci nesmíte na sluníčko, zákrok lze provést ještě před létem. Pokud byste potřebovala jakékoliv informace, prosím, neváhejte mne kontaktovat.

S přátelským pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
Vážená paní,

bylo by vhodné, když by jste mně mohla poslat fotky via internet nebo se dostavila ke konzultaci.Nejsem si jistá, zda transkojunktivální blepharoplastika by byla u Vás indikovaná.
Jestliže popisujete přítomnost vrásek i po ošetření frakčním laserem na dolních víčkách - jedná se již asi o nadbytek kůže, která by měla být spíše redukována. Při transkonjuntktivální blepharoplastice se přes spojivku odstraní pouze tukové prolapsy / váčky / a event. nadbytek kůže je ještě výraznější.
Operace transk. bleph stojí 8000Kč, provádí se v lokální anestézii nebo celkové / dle přání pacienta /. Vhodné je současné ošetření kůže DV laserem.
V případě zájmu mně pošelte email.

zdravím dr. Stratilová
Premium
Chrudim . 5. 4. 2009
Dobrý den. Výkon lze v podstatě provádět kdykoli. Přes slunečné období však vyžaduje intenzivnější pooper. péči. Výkon provádím v lok. anestezii, ambulantně, za cenu 7 000 Kč. Nashledanou, dr. Remeš,

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi