MUDr. Helena Reisingerová

MUDr. Helena Reisingerová

(3 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Senovážné náměstí 978/23, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 14 hodin
MUDr. Helena Reisingerová
MUDr. Helena Reisingerová
(3 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 621 návštěv profilu

MUDr. Helena Reisingerová se kromě estetické medicíny specializuje také na obor dermatovenerologie, v němž má léta praxe z jedné z největších pražských fakultních nemocnic. Její profesionalita jde ruku v ruce s její lidskostí a nápomocností.

MUDr. Reisingerová věnuje zejména korektivní dermatologii, ať už jde o manuální techniky korekce vrásek či přístrojové metody odstraňování nežádoucích projevů na kůži. Kromě toho svým pacientům pomáhá také s formováním postavy, nejčastěji pomocí mini-invazivních metod, jako injekční lipolýza či lipomodelace.

MEDIESTETIK s.r.o. je mezinárodní sítí klinik estetických inovací. V České republice má své pobočky v Praze 5 v Nových Burovicích, v Praze 2, v Praze 1 a v Teplicích.

Jde o evropské zdravotnické zařízení, které se řadí k těm nejstarším specializující se na oblast estetické medicíny. Svým klientům nabízí služby plastické chirurgie, trichologie, estetické a korektivní dermatologie, otrodoncie a estetické a záchovné stomatologie.

Stomatologie
V oblasti stomatologie se klinika MEDIESTETIK snaží uplatňovat pouze ty nejmodernější a ověřené medicínské postupy i metody. Klinika se zabývá záchovnou stomatologií, tedy dentální hygienou, endodoncií, léčbou zubního kazu atp. Dále takzvanou protetikou, jež se zaměřuje na problematiku korunek, faset, můstků či implantátů. A rovněž estetickou stomatologií (rovnátka, restaurace chrupu, bělení...).

Dermatologie
MEDIESTETIK udává v estetické dermatologii směr. Neustále přichází s novými a inovativními metodami, ošetřeními, jež nemají v ČR obdoby. Zdejší dermatologové se specializují na redukci vrásek, omlazení, vylepšení kontur tváře, růst vlasů, modelaci postavy a mnohé další.

Plastická chirurgie
Pacienti si mohou vybrat mezi klasickými zákroky, jako je liposukce, abdominoplastika nebo augmentace prsou, ale i z několika novinek, jako je Fat Transfer nebo Silhouette Soft. Plastická chirurgie Mediestetik se opírá o práci špičkových chirurgů s mezinárodními zkušenostmi i o nadstandardně vybavené zázemí s operačním sálem z antibakteriálního skla.

MUDr. Helena Reisingerová vystudovala Všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2008 se specializuje na oblast dermatovenerologie.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (3)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Spokojenost s klinikou Mediestetik

Velmi příjemný přístup

Požádejte: MUDr. Helena Reisingerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Báječná lékařka
Paní doktorka má velmi jemné ruce a srdečný přístup. Byl jsem u ní na klinice na léčbě nadměrného pocení pomocí botoxu, vše mi pečlivě vysvětlila, zákrok provedla precizně a hlavně s perfektním výsledkem, takže hurá za teplem. Roman

Obrázky (2)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Helena Reisingerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (21)

Puchýřky po zákroku Thermage
Odpověď odborníka · 3. 12. 2014

Dobrý den, na naší klinice se specializujeme na provádění zákroku Thermage. Mimo naše zdravotnické zařízení je zde ještě jedno a pak se tento zákrok objevil na slevovém portálu. Pokud byste nám mohla sdělit, kde jste ošetření podstoupila,...

Číst dál
Solárium po aplikaci botulotoxinu
Odpověď odborníka · 18. 11. 2014
Dobrý den, 5 dnů po aplikaci je to naprosto v pořádku a nevidím v tom žádnou potíž. S pozdravem MUDr. Helena Reisingerová Klinika Mediestetik Praha 1
Jizva po nesešité ráně
Odpověď odborníka · 11. 11. 2014

Dobrý den, ideální kombinaci spatřuji v již zmíněných laserech. Tzn. použít frakční laser, na naší klinice používáme Palomar StarLux, ten sjednotí reliéf pokožky a částečně i barevnost. V případě odlišné barvy na podkladě cévní kresby jizvy...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Mediestetik, skupina klinik

Mediestetik, skupina klinik

Požádejte: MUDr. Helena Reisingerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!