Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Miniabdominoplastika

Zubrik
Zubrik
10. 7. 2017 · Poslední odpověď: 11. 7. 2018

Dobrý den, je mi 26 let a v 18 jsem zhubla přes 40 kg, i přes mou velkou sportovní aktivitu a posilování jsem se nezbavila trochu povislé kůže na břiše. Břicho je většinu času ploché a dvoudílné plavky normálně nosím, ale ta kůže pod ním mě trápí. Mám z toho hrozné komplexy, stydím se kdekoliv mimo domov osprchovat, či svléknout. Každý v okolí mi říká, že je to hloupost, že mám břiho pěkné ploché, ale mě to trápí. I na kožním mi v18 -ti řekli ať se o to nestarám, že na ten váhový úbytek je to velice málo.Velmi se o sebe starám, několikrát týdně cvičím a zdravě jím a o to víc mě to trápí. Chtěla bych se zeptat, byla by v mém případě vhodná miniabdominoplastika, i když za sebou nemám žádné porody? Dítě neplánuji a když už tak po 30 a do té doby nechci chodit a stydět se za kůži v podbřišku. A kolik by to stálo, chodím ještě na vysokou školu, ale chtěla bych pro to udělat vše.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 12. 7. 2017
Nejlepší odpověď
Upřímně řečeno , cvičením lze dosáhnout jen opravdu dílčího zlepšení, většinu vlivu na to jak se kůže po redukci chová má genetika, elasticita a pevnost kůže, kterou máte vrozenou.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 11. 7. 2018
To se dělá spíš u žen, které v podprsní rýze mají už řez například po modelaci ,Efekt má tento postup hlavn ě pokleslou kůži v nadbřišku nad pupkem.

Kulhánek
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 7. 2017
Jste velmi štíhlá, ale kůže potřebujete do těhotenství. Až porodíte 2-5 dětí, pak by byla možná operace břicha, čili abdominoplastika. Plně tedy souhlasím s kolegou Kulhánkem.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 11. 7. 2017
Dobrý den,

fotografie nejsou v úplně ideálních projekcích, takže lze jen usuzovat možnosti řešení Vašeho problému. I tak se domnívám, že klasická miniabdominoplastika asi problém zcela nevyřeší. Na druhou stranu po Vámi uváděné redukci hmotnosti není stav nijak katastrofální ve srovnání s jinými nálezy po podobné redukci hmotnosti . Chápu, že Vás ale i tak stav břišní stěny trápí. Vždy je ale nutné zvážit abdominoplastiku i abdominoplastiku u žen, které ještě plánují těhotenství.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 7. 2017
Toto se musí vidět. Chce to si nechat osobně od plastického chirurga zjistit co je to opravdová MINIabdominoplastika. Není to moc "mini" a ubraná kůže při Vašich striích v době těhotenství může přinést katastrofální následky pro kvalitu kůže po dětech.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na ************, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi