Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak urychlit hojení po liposukci stehen?

Uzivatel
7. 2. 2008 · Poslední odpověď: 19. 6. 2012

Dobrý den, jsem 10dní po klasické liposukci v CA vnitřních a vnějších stehen, mám velké hematomy a otoky, na některých místech velmi tvrdé a bolestivé, ráda bych věděla, co mohu udělat pro rychlejší uzdravení. Užívám Ketanol, Aescin Polfa a postižené oblasti si natírám mastí Hirudoid, také se přikládám studené obklady. Prosím poraďte mi, jak se mám zbavit otoků a modřin co nejefektivněji. Děkuji za každou odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den.Urychlit hojení můžete poctivým nošením elastického prádla dle doporučení vašeho operaréra. Větší část pooperačního otoku ustupuje asi za 7-10 dní, většina pálení a otoků obvykle mizí během 3 týdnů. Hojení jizev je však postupný proces a zotavení závisí na vaší fyzické kondici.Zdraví Mudr. Šulcvá
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 8. 2. 2008
Dobrý den. Pečujete o oblati správně. Snad jen bych nyní přidal Wobenzym v dávce alespoň 3x7 a následně lymfodrenáže. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Vnitřní stehna po liposukci

Farishta
Farishta
18. 11. 2019 · Poslední odpověď: 8. 12. 2019

Dobrý den, Jsem 3 týdny po liposukci vnitřních stehen. Odsáto mi bylo cca 1000 ml. Důvod liposukce pro mě byl hlavně ten, že se mi stehna strašně dřela, nemožnost nosit sukně, kraťasy... Výsledek po lipo je vidět i teď přes otoky a tak, ale stále u třísel mám prostě hodně stehna u sebe a dřou se.. Vím, že výsledek mohu hodnotit cca za 3 měsíce, proto mě zajímá, bude se tkáň fixovat, tzn je možné, že se mi v té oblasti opravdu ještě stehna zmenší a přestanou se o sebe dřít?

Moc děkuji všem

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 12. 2019
Noste dlouho kompresi. Ne dříve než půl až rok po operaci bude výslehek hodnověrný. Kůže, která tam zůstává se může stejně trochu třít.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 10. 2007
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 1. 2021
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 9. 2010
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2022
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 11. 2019
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi