Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 4. 2019 · Aktualizováno: 8. 4. 2019

Korekce liposukce - absolutní symetrie

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Korekce liposukce - absolutní symetrie
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Nejlepsi lekar na svete! Jsem velice narocna pacientka zamerena na detaily a pan doktor benes naprosto splnil moje ocekavani! venoval se mi s maximalni peci dokud me kriticke oko nebude spokojene se vsemi detaily ohledne symetricnosti. jednalo se o korekci liposukce po jinem lekari. jsem sice jen par dni po zakroku ale uz ted jsem nadmiru spokojena s vysledkem a panu doktorovi timto moc moc za vse dekuji! diky nemu jsem znovu nabyla sebevedomi a skoncilo moje dlouhe trapeni s nesymetricnosti po predchozi liposukci. :)

1

Komentář (1)

Jak se dělá korekce? To jste podstoupila liposukci a Nebyla jste spokojená? a cena? A o jakou caszzse jedna? Foto nemáte?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Liposukce stehen a boků

Před 2 lety jsem u pana doktora podstoupila liposukci vnitřních a vnějších stehen + boky a výsledek byl více, než úžasný. Jizvy na stehnách jsou sice vidět, ale ty na bokách se krásně zahojily a nedají se najít, boky se mi do původní velikosti...

Číst dál
Liposukce břicha Prostějov
Konzultace a příprava na zákrok byla paní doktorkou do detailu vysvětlena. Výborná péče a odborný, přitom velmi přátelský přístup. Po samotném zákroku mírné bolesti, které brzy ustoupily. Nyní naprostá spokojenost.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.