Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hrudky po Restylanu

Johanka231175
15. 6. 2015 · Poslední odpověď: 22. 6. 2015

Zdravím vśechny , poradíte mi? 26.5.se mi udělaly 2 hrudky ve rtu po aplikaci Restylanu.Trochu se zmenšují, ale čekala jsem , že do mésíce zmizí... Po mésici si nechávám vzdy doplnit nepatrně konturu... Rozpuštění Hylázou nechci, má to i rizika.. A pořád čekám, źe zmizí postupně samy... Hrudky cítím hlavně jazykem a jsou snad nepatrně viďet jen z určitého úhlu a vidím asi jen já.. Zmizí úplně????? Začínám trochu panikařit

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 6. 2015
Nejlepší odpověď
Nepanikařte, masírujte - pouze tlakové masáže na hrudku 20 s. na každém místě, žádné mnutí....

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
***************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 18. 6. 2015
Dobrý den,

ano již jsem se s tím setkala, ale otázkou je, zda byl aplikován pouze hyaluronát, někdy klientky přesně neví, nicméně v tomto případě se na histologické verifikaci potvrdilo, že se jedná o organizované hrudky kyseliny hyaluronové a přetrvávaly ve rtu déle než 2 roky.

S pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 16. 6. 2015
Dobrý den,

vyjímečně se mohou udělat hrudky i po aplikaci kyseliny hyaluronové, po masáži většinou zmizí většinou do 6 měsíců, ale ne vždy- v tom případě je možná aplikace hyázy nebo odstranění chirurgické zevnitř rtu, aby jizvičky nebyly vidět.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
tel. recepce: ***********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
EVA CLINIC s.r.o.
2 adresy v Královéhradecký kraj, Pardubický kraj... . 16. 6. 2015
Dobry den, pomůže kdyz budete hrudky mačkat resp.lehce masírovat. U rtu a pod očima se to někdy stane a masáž zatím vždy pomohla:-)
Hezky den,
Havlova Eva MUDr.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 15. 6. 2015
Nebojte, rozhodne zmizi. Zdravi dr Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi