Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nadočnicové oblouky a čelo víc dozadu

Viktor
23. 1. 2015 · Poslední odpověď: 28. 1. 2015

Chtěl bych vědet zda je možne mít nadočnicove oblouky a čelo víc dozadu?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 1. 2015
Nejlepší odpověď
Dle fotodokumentace nelze říci jak vypadá profil Vašeho čela, ale zpředu se mi jeví naprosto normální. Operace Vašeho čela se mi zdá zbytečná a riskantní...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 28. 1. 2015
Dobrý den,
tyto problémy řeší kraniofaciální chirurgové. Bohužel ne v případě o kterém se zmiňujete.Myslím tím " kosmetické " zákroky. Operace tohoto typu se provádí hlavně u pacientů s vážnými vrozenými defekty.Velice často jsou při těchto typů operací zainteresováni i neurochirurgové. Osobně mám s těnito operacemi velké zkušenosti a rozhodně bych Vám je nemohl doporučit.
Se srdečným pozdravem
MUDr.Petr Vašek
Primář
Forme Clinic
Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 23. 1. 2015
Dobrý den,
děkuji za zaslané fotografie. Myslím si, že čelo máte dosti vysoké a vůbec není důvod ho ještě zvyšovat. Nadočnicové oblouky máte v normálním postavení, možná máte níže posazené obočí. Prosím, specifikujte mi, co Vám nejvíce vadí. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 23. 1. 2015
Dobrý den,
velmi těžká odpověď bez toho, aniž bych viděla alespoň fotografii Vašeho obličeje. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi