Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 5. 2017 · Aktualizováno: 11. 1. 2021

Výplň kyselinou hyaluronovou mezi obočím

Stojí to za to
85531
85532
85530

O lékaři

Hodnocení:
Výplň kyselinou hyaluronovou mezi obočím
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Ve Formé Clinic mne zahrnuli naprosto dokonalou péčí od začátku až do konce. Už od vstupu na recepci se na mne všichni usmívali a má nervozita ze zákroku, který mne čekal, byla pryč. Pan doktor Vašek mi nejdříve vše vysvětlil a doporučil nejvhodnější řešení - výplň kyselinou hyaluronovou v kombinaci s aplikací botoxu v oblasti čela. Mezi obočím jsem měla opravdu hlubokou vrásku, na kterou jen botox nestačí. Výsledek je úžasný. Konečně už se "nemračím" a jsem moc spokojená. Děkuji celému týmu Formé Clinic.

7

Komentářů (7)

Ahoj Zuzano,

výsledek je suprový! Můžu se zeptat jak dlouho výsledek vydržel a jak častá (a drahá) byla potřeba proceduru zopakovat? Děkuji.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Pěkně vytvarované rty

U pani dokrorky som podstúpila výplň pier kyselinou hyaluronovou keďže ich nemám prirodzene pekné. Zákrok bol nebolestivý nakoľko boli pery znecitlivené. Po zákroku som fungovala normálne, jedine som mala trošička zčevenanie ale to rýchlo pominulo

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.