MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková
MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková

MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková Premium

(16 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Dolinách 41, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 5 hodin
MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková
MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková Premium
(16 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 6345 návštěv profilu

Miroslava Abdulgani Jurková je majitelkou estetického a anti-age centra Dipuramed s ordinací v Praze a Kutné Hoře.

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala také řadu certifikovaných kurzů a stáží na mezinárodní úrovni.

Korekce víček plazmovým generátorem Plexr, neinvazivní facelifting, PRP Plazmalifting, léčba celulitidy rázovou vlnou,PRP léčba vypadávání vlasů, léčba akné, lipolýza, lipomodelace Aqualyx, odstranění pigmentových skvrn, kožních výrůstků a xantelasmat, mezoterapie vlasů, niťový lifting, léčba bolesti rázovou vlnou a jiné.

Dentrum Dipuramed nabízí širokou škálu ošetření.

Aqualyx lipomodelace

Jedná se o unikátní moderní metodu, která napomáhá k odstranění nežádoucích tukových polštářků. Aqualyx je roztok, který naruší celistvost tukové buňky a bezpečně tuk rozpustí. Nutno zmínit, že tato metoda je patentována.

Zákrok je ambulantní, bezbolestný a navíc rychlý. Po aplikaci zůstává povrch kůže hladký, nevznikají hrboly. Účinnost této metody je velmi vysoká, efekt je prokázán klinickými studiemi.

Hollywood Wraps

Co si pod tímto názvem představit? Řeč je o celotělových zábalech z minerálního roztoku, které vedou k zeštíhlení postavy. Kromě úbytku na objemu lze však pozorovat úbytek celulitidy a dochází také k detoxikaci. Během jedné kůry je možné zhubnout 5-30 cm v celkovém obvodu těla.

Během aplikace jsou speciální bandáže obsahující minerální roztok omotány kolem celého těla. K zeštíhlení sice dojde již po prvním zábalu, doporučujeme však proceduru zhruba po měsíci zopakovat.

Aquabalance

Jedná se o druh mezoterapie, kdy se do střední vrstvy kůže aplikuje speciální druh kyseliny hyaluronové s dalšími prospěšnými látkami. Díky tomu dochází k omlazení kůže a zlepšení její elasticity, zároveň také k redukci vrásek a zesvětlení pigmentových skvrn. Metoda je také velmi účinná při léčbě akné. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, absolvovat ho tak může každý, kdo je starší 18 let. Celý proces je bezbolestný díky použití anestetického krému.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Dermatologie

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (16)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Paráda! Paní doktorka skvělá, vše vysvětlila, zákrok plexr - úprava horních víček perfektní, výsledek nad očekávání. Mohu jen doporučit!

Podstoupila jsem aplikaci nití do tváři. Měla jsem strach, ale paní doktorka mě uklidnila a zákrok byl mírně bolestivý, ale velmi rychlý. Zatím jsem krátce po zákroku, ještě není viditelný rozdíl. Tváře jsou mírně citlivé.

Velmi spokojená, doporučuji.

Skvělý osobní přístup a péče od paní doktorky Jurkové :)

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (9)

Plexr na dolní víčka - recenze

Dobrý den.V pátek 21.2. jsem byla u paní doktorky Jurkové na plexru na dolních víčkách.Paní doktorka je velice příjemná,vše vysvětlí a je vidět,že je odbornice ve svém oboru.Zákrok po lokální anestezii nebolel. Dnes po 10 dnech mám stroupky...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (9)

Požádejte: MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Plexr a tvorba jizev
Odpověď odborníka · 6. 6. 2018
Dobrý den, je to málo pravděpodobné, keloidy se tvoří spíše na těle. Plexr působí v podstatě velmi povrchově. Pokud máte strach, dá se vyzkoušet velmi malá oblast (pár bodů) a uvidíme jak budete reagovat. Hezký den, M. Jurková
Efekt ošetření Plexrem
Odpověď odborníka · 14. 5. 2018

Dobrý den, efekt je viditelný ihned po zákroku, a liftingový efekt ještě pokračuje cca 3 týdny, výsledek je dlouhodobý a měl by být srovnatelný s chirurgickým zákrokem,nicméně metoda se používá teprve pár let, není tedy k dispozici dostatečná...

Číst dál
Bolestivost ošetření Plexrem
Odpověď odborníka · 14. 5. 2018
Dobrý den, ošetření je relativně bezbolestné, klient cítí pálení a štípání,ale pokud se nechá anestetický krém dostratečně dlouho působit, je zákrok bez problémů. MUDr. M.Jurková
Požádejte: MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!