MUDr. Radek Pavlíček

MUDr. Radek Pavlíček

(2 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Mazurská 484, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 43 hodin
MUDr. Radek Pavlíček
MUDr. Radek Pavlíček
(2 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 6190 návštěv profilu

MUDr. Radek Pavlíček úspěšně dokončil v roce 1984 studium na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O tři roky později, v roce 1987, zdárně složil atestační zkoušku z oboru dermatovenerologie. Vlastní licenci České lékařské komory a v roce 2005 získal osvědčení specializované způsobilosti v oboru dermatovenerologie.

V současné době se MUDr. Radek Pavlíček specializuje především na oblast kožního lékařství.

V Dermacentru vykonává funkci vedoucího odborného kožního lékaře.

Ordinace Dermacentrum je nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na estetickou a laserovou medicínu, korektivní dermatologii nebo na exkluzivní dermatokosmetické služby. Nachází se v moderním prostředí Polikliniky Medicon v Holešovicích (budova Visionary, Plynární 10, Praha 7).

Mezi nejčastěji poskytované zákroky v oblasti estetické medicíny patří aplikace botulotoxinu, lifting očních víček bez operace pomocí plazmového generátoru, aplikace dermálních výplní nejen k odstranění projevů stárnutí, chemický peeling ovocnými kyselinami, odstranění znamének, bradavic a kožních výrůstků, neinvazivní redukce tuku a celulitidy pomocí liposukce 3. generace a korekce celulitidy.

V oblasti laserové medicíny se zaměřuje na léčbu akné pomocí modrého světla, trvalé odstranění chloupků na celém těle (epilace), fotorejuvenace (omlazení) pleti pomocí intenzivního pulzního světa (IPL), odstranění žilek a mikrovarixů, znamének, bradavic, nežádoucí pigmentace, nehtové plísně či vrásek pomocí laseru, poskytuje služby také v oblasti terapie oparů, jizev a vypadávání vlasů.

Ordinace nabízí i další služby v oblasti dermatokosmetiky. Na ochablou pleť pomůže radiofrekvence, která zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Ke stimulaci kolagenu slouží také mikrojehličková terapie (microneedling), díky které dochází k omlazení pokožky, jejímu barevnému sjednocení a zlepšení její elasticity. Můžete vyzkoušet i ošetření pomocí přístrojů SMARTLUX, určeného na neinvazivní fotorejuvenizaci pleti, nebo PROFACIAL, jenž pracuje na bázi aquadermabraze (hloubkové čištění pleti pomocí aktivně cílených roztoků).

Na závěr ošetření se nanáší přírodní kosmetika Annemarie Börlind podle typu pleti. Tyto přípravky jsou vegetariánské (nabízí i veganské varianty) obsahující rostlinné výtažky z certifikovaného organického zemědělství.

Nabízená ošetření jsou vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže.

Mužům ordinace Dermacentrum nabízí speciální péči Men´s Care. Ta se skládá z exfoliace a čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle nebo aqua mikrodermabraze, aplikace výživného séra s vitamíny ultrazvukem, masáže okolí očí pomocí radiofrekvence, výživné masky a antiaging séra spolu s revitalizačním krémem.

Postará se o vás profesionální tým odborníků, navíc všechna ošetření se provádějí v příjemném a moderním prostředí. Dostanete se sem snadno autem i veřejnou dopravou.

Dermacentrum najdete kromě Holešovic také v Praze 8, Neratovicích a Říčanech u Prahy. V těchto ordinacích se zabývají i diagnostikou a léčbou kožních onemocnění.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1984

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Rychle objednani, rozumna cena, dobra dopravni dostupnost.

100% spokojenost, seriózní a příjemná sestřička

Požádejte: MUDr. Radek Pavlíček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (5)

Trvalá epilace světlých chloupků
Odpověď odborníka · 25. 9. 2020
Dobrý den, epilace světlých chloupků je laserem či IPL obtížná, doporučuji elektroepilaci. V případě zájmu si můžete u nás termín a místo ošetření domluvit telefonicky, ev. e-mailem MUDr. Radek Pavlíček
Laser po císařském řezu
Odpověď odborníka · 25. 9. 2020

Dobrý den, na řešení jizvy je poměrně brzy, nicméně v každém případě doporučuji biolaser. Při klinickém vyšetření jizvu posoudíme a zvolíme optimální postup. V případě zájmu o konzultaci si termín a místo vyšetření u nás domluvte buď telefonicky,...

Číst dál

Kliniky

Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

Požádejte: MUDr. Radek Pavlíček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!