Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Minilifting a jizvy

Anonymní
Kika2308
7. 11. 2008 · Poslední odpověď: 11. 11. 2008

Omlouvám se asi za zvláštní dotaz..Je mi 36 let a začínám uvažovat o miniliftingu.Může mi někdo říci kudy vedou jizvy hlavně při dolním vypnutí podbradku a tváří? A ten zvláštní dotaz-na jedné diskusi jsem se dočetla, že jedna slečná má zájem o protažení očí do více ,,japonského,,stylu..Prý je má moc kulaté a radši by měla tvar očí ,,mandlového typu..Prý jí to někde nabídli s tím, že se vypne kůže právě v rovině očí směrem do vlasové části..Ale ty jizvy pak tedy asi musí být viditelné?Máte někdo zkušenost i s takovýmto přáním a jak se toho dá docílit?Jsem z Prahy..A otázka mandlových očí mě docela zaujala..Vás asi pobaví, že? :-) Hezký večer a děkuji za odpovědi..

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 11. 2008
Vážená paní,
jste poměrně dosti mladá na operaci v oblasti obličeje, i když - každý jsme nějaký... Ve Vašem případě je nezbytné konzultační vyšetření, při kterém zhodnotíme stupeň "stárnutí" Vašeho obličeje a stanovíme optimální operační postup. Může jít o klasickou operaci, endoskopickou operaci nebo laserovou operaci. Těch možností je více. Ohledně tvaru očí- ano, jisté úpravy tvaru očních štěrbin či pozice zevních očních koutků je možno provést. Ale i v tomto případě je nezbytná konzultace. Ke konzultaci se mnou se můžete na klinice Medicom VIP objednat
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Praha . 8. 11. 2008
Dobrý den, souhlasím s kolegou Vrbickým, že jizvy při miniliftingu, ale i norm. face liftingu jsou kolem ušního boltce. Otázka změny tvaru očí dle mého tak jednoduchá a běžná není. Buďte velmi opatrná na případná jednoduchá a bezproblémová řešení. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 8. 11. 2008
Při miniliftu (MACS-lift) vedou jizvy jen před boltcema ve vlasaté části spánkové krajiny.Zvednutí zevních očních koutků (mandlové oči) je běžný plastický výkon,i když ho lze provést různými technikami.Více se můžete dozvědět při konzultaci u některého zkušeného plastického chirurga.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Facelifting v Praze do konce června

Lila001
Lila001
7. 5. 2020 · Poslední odpověď: 13. 5. 2020

Hezký den, bylo by možné v Praze podstoupit do konce června facelifting? Čím dříve, tím lépe. Hodně klinik má termíny obsazené, tak to zkouším touto cestou. Děkuji.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 5. 2020
Když se objednáte brzo na konsultaci, pak by se to asi dalo i u nás stihnout.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na ********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami. Začínáme konsultovat v květnu, pokud se nic závažnéhop nestane.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi