Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kantoplastika

DennisWolf
DennisWolf
7. 8. 2017 · Poslední odpověď: 31. 8. 2017

Chtěl sem se zeptat zda li někdo z lékařů dělá zákrok zvaný Kantoplastika?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
ano, dělám, výkon je indikován u retrakce oční štěrbiny ( zkrácení oční štěrbiny jako výsledek jako důsledek chabého vazu a svalu) anebo i preventivně současně s operací víček i u méně povadlých tkání, vždy se záměrem , aby zevní koutek byl usazen opětovně do své původní pozici a oční štěrbina se prodloužila, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
zapadlé oči kantoplastika neodstraní, pouze umí vypnout a trochu vytáhnout oční štěrbinu, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jelítka v koutku očí po plastice

Tina268120
15. 2. 2015 · Poslední odpověď: 22. 2. 2015

Dobrý den. Mám po plastice 2 měsíce a u vnitřních koutků očí (u nosu) mám jelítka. Plastiku jsem si hradila a zákrok byl proveden na plastické chirurgii v Brně. Lékař mi sdělil, že se bude muset provést další zákrok k odstranění vaků-jelítek. Prosím o radu - pomůže mi nový zákrok a nebo mi může uškodit, když je opakovaně prováděn v tak krátké době? Děkuji. Tina.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená paní, pravděpodobně jde o recidivu původního problému- operatér nepochybně provedl svoji "práci" dobře, avšak po operaci se do průvodního prostoru nad vnitřními koutky přesunuly lalůčky tuku ze sousední oblasti očnice.
Ve Vaší situaci doporučuji ještě několik měsíců počkat, a ne dříve než za cca 3/4 roku provést chirurgicky odstranění tohoto problému. Do té doby se jizevnatá tkáň přestaví a oblast bude z tohoto pohledu zcela stabilizovaná.
Srdečně Vás zdravím, prim. MUDr. V. Víšek, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi