Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

16. 12. 2014 · Aktualizováno: 23. 12. 2014

Skvělý přístup k dětem

Stojí to za to

O lékaři

MUDr. Radek Lhotský
3 adresy v Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj...
Hodnocení:
Skvělý přístup k dětem
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Jelikož znám pana Dr. Lhotského již z dřívějšího působení v trutnovské nemocnici, a vím, že je velmi šikovný, svěřila jsem mu do péče svého syna Honzíka k přišití odstávajících ušních boltců. Pan doktor před samotnou operací vše vysvětlil, po operaci popsal průběh výkonu a vysvětlil následnou péči. Má velmi milý a trpělivý přístup k dětem, syn se dokonce na následné kontroly těšil :-). Celkový výsledek je k naší plné spokojenosti, dokonce nyní syn ve škole zaznamenává i zvýšený zájem spolužaček :-). Posuďte sami - k nahlédnutí na stránkách ordinace. Ještě jednou za vše moc děkujeme a pana doktora Lhotského můžeme jen a jen doporučit! MUDr. V. K.

3

Komentáře (3)

Dobrý den, <br />
<br />
mohu se zeptat kolik je synovi let? Nemohla byste vložit fotku před a po operaci? Jak syn zvládl následnou rekonvalescenci? Pro dítě to musí být těžší, než pro nás dospělé. ...<br />
<br />
Moc děkuji za odpověď
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace uší u doktora Ploce

Operaci jsem podstoupila před čtrnácti dny. Po bandáži, kterou mi sundali, se nemohu na sebe vynadívat. Jsem velice spokojená a uši jsou souměrné. Samozřejmě záleží na dalším hojení a korekci jizev. Myslím že s mým přístupem vše proběhne dobře.

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.