RP CLINIC - Esthetic Care

RP CLINIC - Esthetic Care

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Poříčí 1076/5, Praha, Praha (kraj)
RP CLINIC - Esthetic Care
RP CLINIC - Esthetic Care
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Prémiová klinika s neobyčejnou atmosférou nacházející se v centru Prahy nabízí širokou škálu zákroků v oblasti estetické medicíny, pleťových terapií, tělových procedur nebo terapeutických infuzí. Postará se o vás profesionální tým odborníků, který nabízí svým klientům diskrétní a individuální přístup s nadstandardními službami.

Centrum estetické medicíny

Ať už toužíte po vyhlazení vrásek, omlazení pleti či zpevnění pokožky, na klinice RP CLINIC vás ošetří pomocí špičkových technických vybavení a budou vám aplikovány bezpečné a vysoce kvalitní materiály. Pracoviště se také/současně specializuje na oční okolí (odstranění tmavých kruhů, vaků a propadlin pod očima). Pokud bojujete s projevy času, pomoci vám může aplikace botulotoxinu, plazmaterapie (omlazení pomocí krevní plazmy), využít můžete také vstřebatelné výplně Ellanse ke korekci vrásek, ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL), frakční laser CO2, ultherapii (neinvazivní lifting obličeje), tekutý lifting, liftující nitě nebo například nitě APTOS. Na klinice také provádějí plastiku víček, uší, nabízejí i odstranění žilek, znamének nebo pigmentace.

Centrum pleťových terapií

Omlazující pleťové terapie vám dopomohou ke krásné a zářivé pleti. Terapie jsou vhodné zvláště pro ty, kteří trpí akné, jizvičkami po akné či pigmentovými skvrnami. Na klinice je možné podstoupit microneedling, chemický peeling, biorevitalizaci, mezoterapii či radiofrekvenci. Nejprve však bude potřeba posoudit vaši pleť a poté zvolit nejvhodnější metodu.

Centrum terapeutických infuzí

Pokud potřebujete posílit imunitu, pročistit tělo, načerpat energii nebo vašemu tělu chybí potřebné vitamíny a minerály, přicházejí na řadu terapeutické infuze. Zvyšte si svou obranyschopnost díky kombinaci těch nejdůležitějších účinných látek, jako je vitamín C, vitamín D, komplex minerálů, komplex vitamínů skupiny B, Magnesium nebo Calcium. Infuze trvají 30-60 minut a doporučuje se je aplikovat jednou týdně po dobu 4-6 týdnů.

Centrum tělových procedur

Pokud toužíte po štíhlém, pevném těle a hladké pokožce, v RP CLINIC nabízí pestrou nabídku tělových procedur, jako neinvazivní liposukci, lymfatické masáže či ošetření pro léčbu a redukci celulitidy revoluční metodou Endosphéres Therapy nebo přístrojovou lymfatickou masáží Vacupress.

Kliniku najdete v centru Prahy, v ulici Na Poříčí 1076/5 blízko nákupního centra Palladium, kde můžete pohodlně zaparkovat. Vložte se do rukou profesionálů a nechte se hýčkat.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Kyselina hyaluronová

Byla jsme moc spokojená. Prostředí na klinice, přístup každého od recepce, až po paní doktorku na jedničku, všichni milí, vstřícní. S výsledkem po aplikaci plazmy s kyselinou hyaluronovou jsem spokojená, ošetření splnilo to, v co jsem doufala. Děkuji...Číst dál

Kompletní příběh (Kyselina hyaluronová):
Biorevitalizace kys. hyaluronovou s plazmou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (10)

Videa (8)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (5)

Lékaři z pracoviště

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.