Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Musim podstoupit abdominoplastiku?

Ina87
23. 2. 2021 · Poslední odpověď: 24. 3. 2021

Dobrý den, mám dotaz ohledně mého břicha po druhém porodu. Dělám sport, silové tréninky, dodržuji přísnou stravu.. teď nejsem tak důsledná jako dřív, ale pomalu už musím začít a já se ptám, jestli mám šanci mít ještě ploché břicho. První porod císař, druhý přirozeně, až na to, že jsem měla obří břicho. Už je to 11 měsíců. Nevím, jestli je to jen tuk nebo čistě vytahaná kůže... jsem z toho trošku nešťastná. Dokážete mi říct podle přidané fotografie, jak na tom jsem? Myslím, že mám i diastazu, protože mám nad pupíkem bulku, která je dutá a po zmáčknutí jako kdyby se z toho vyfoukl vzduch a na chvilku zmizí. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Jiřina Mareček.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Matúš Baran MBA
Praha . 24. 3. 2021
Dobrý den.
Podľa fotky, ktorú ste poslali, zdá sa, že nejaký zákrok vhodný bude. Aj keď sa o seba staráte, cvičíte..najvhodnejšia je osobná konzultácia. Pekný deň prajem. Mudr. Matúš Baran, MBA, formeclinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Andrea Musilová
Praha . 2. 3. 2021
Dobrý den,
podle snímku máte zřejmě trochu převis kůže s podkožní tkání a tukem nad jizvou po císař.řezu.Z fotky se nedá určit zda máte diastázu svalů ( pravděpodobně) nebo i kýlu, ..Cvičení a dieta pomůže, ale úplně se nevyřeší. Za mne asi k řešení plastika břišní stěny v kombinaci s liposukcí, příp. sešití diastázy. S pozdravem dr.Musilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 2. 3. 2021
Dobrý den,
fotky jsem sice nenalezla, ale podle toho, jak to popisujete se pravděpodobně jedná o pupeční kýlu.
K dalšímu se bez fotek nemohu vyjádřit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 24. 2. 2021
Dobrý den, dle fotografie to vypadá, že budete potřebovat nějaký zákrok, i když budete dodržovat dietu a zhubnete. Bulka nad pupkem je pravděpodobně tzv. liparokéla, která je řešitelná. Nicméně, k posouzení a doporučení je nutná osobní konzultace.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 24. 2. 2021
Dobrý den,
doporučuji Vám podstoupit osobní konzultaci s lékařem, kde na základě vyšetření doporučíme pro Vás vhodný zákrok. Rádi Vám na naší Klinice YES VISAGE pomůžeme, neváhejte se objednat.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 10. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 5. 2016
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 7. 2012
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 11. 2016
Rhinoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi