Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Rhino, Blepharo and Bullhorn

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Alex6153847
Vytvořeno: 21. 8. 2017 · Aktualizace: 28. 8. 2017

O lékaři

MUDr. Miloš Križko 2 adresy v Plzeňský kraj, Praha (kraj)...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Rhino, Blepharo and Bullhorn

Příběh

Milos is just the best:) I am happy that I have chosen Brandeis Clinic and Dr. Krizko for my surgeries. Milos is such a talented and skilled plastic surgeon! Not to say that it seems like he is the only surgeon in Prague, who performs the bullhorn lip lift. I needed all surgeries to be done fast and it was all completed 10 days after I first contacted the Brandeis clinic. As I am pretty nervous about every single thing, Milos was always here to answer all my questions in order to calm me :) All the staff of Brandeis was so helpful during this experience, so of course, I highly recommend Milos and all his team for everyone looking for changing something in their look. Thank you dear Milos for a new version of myself:)________________________________________________________________________________ Milos je nejlepší :)Jsem ráda, že jsem si pro své operace vybrala kliniku Brandeis a Dr. Krizko. Milos je tak talentovaný a kvalifikovaný plastický chirurg! Je jediným chirurgem v Praze, který provádí výtah rtů. Potřebovala jsem rychlé operace a všechno bylo dokončeno 10 dní poté, co jsem se poprvé spojil s klinikou Brandeis.Jelikož jsem po každé docela nervózní, byl Milos vždycky vstřícný, aby mi odpověděl na všechny otázky a aby mě uklidnil :) Celý tým Brandeis byl během této zkušenosti tak užitečný, takže samozřejmě velmi doporučuji Milosei a všechny z jeho týmu... Děkuji milému Milosovi za novou verzi sebe sama :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

anni6155013

·

· 28. 8. 2017

Hello,that is a great news, I am very happy that you found Dr. Križko! Reading what you underwent and all at once I have to ask how do you feel and how is your post-op going? It would be really interesting and enriching to see your fine results, do you have any photos before and after?Best regards,Annika

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.