Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Otevřely se mi oči a lépe vidím

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Alexxa
Vytvořeno: 20. 4. 2016 · Aktualizace: 20. 4. 2016

O lékaři

MUDr. Martin Šorma 2 adresy v Pardubický kraj, Královéhradecký kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Otevřely se mi oči a lépe vidím

Příběh

Uvažovala jsem o operaci horních víček dlouho. Konečně jsem se rozhoupala a v březnu 15.3 podstoupila zákrok u Mudr. Šormy, ptž mi již operoval dolní víčka a maximální spokojenost, obrátila jsem se na něj znovu. Viděla jsem i několik žen, které operoval a všechny mají krásné oči. Operace bez komplikací za 40 minut hotovo. Musím přiznat,že se mi trochu udělalo zle při "říznutí" prvního víčka,ale sestřička mi dala studený obklad na kolena a držela me za ruku,takže jsem vše zvládla. Druhé oko již v poho. Pan doktor i sestřička byli moc přijemní. 6 den vytažení stehů-vůbec jsem to necítila. Nyní jsem 5 tydnů po opce,poctivě provádím tlakovou masáž a jsem maximálně spokojená. Oči se mi otevřely a lépe vidím. Samozřejmě druhý a třetí den trochu modřinky a otoky,ale přesně jsem dodržela pokyny operatéra a brzy vše odeznělo. Pro uživatelky kontaktních čoček: čočky jsem do oka nasadila 5 den po opce a vše bez problémků. Pana doktora Šormu vřele doporučuji.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

nada6143818

· Ústí nad Labem

· 20. 4. 2016

Alexxo, krásný výsledek!! Díky za fotky, je na nich krásně vidět rozdíl, omládla jste o 10 let! :) Jak dlouho máte doporučeno ještě tlakové masáže dále provádět? Jizvičky už blednou? Děkuji a užívejte jara! :) Naďa

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.