Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Restylane do rtu??

Joni
Joni
1. 6. 2015 · Poslední odpověď: 2. 6. 2015

Restylane do kontury rtu si dávám po měsíci po 0,015 ml. Spokojenost. Včera mi doktorka narvala tuto výplň prsty do rtu a ještě mi sdělila, ze Restylane do rtu vhodný není a můžou se dělat hrudky. Paráda!!! Ja to do rtu nechtěla, ona mi to tam z kontury hrubě vmasírovala a dnes mám 2 hrudky. Kdy se ztratí? Hrozí néjaké riziko? Grantu lom? Byla jsem včera...Je to Restylane 0,5 . Množství chci vždy jen 0,015ml.. Nevíte ,jak je to s tím Restylanem do rtu a kontury? Díky moc. Uz jen vźdy ke své lékařce..

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 2. 6. 2015
Nejlepší odpověď
Restylane je do rtů určen a schválen, žádný strach. Tato firma mezitím vyvinula přípravek , který má být lepší do rtů Restylane Lip- někdo ho má raději , jiný ne. Vždy choďte k nejlepšíme možnému lékaři a pokud možno neměnit, to souhlasím. Jinak 0,015 ml Vám asi nikdo nedává, to je vpodstatě neměřitelné... Pokud byste chtěla konzultaci, tady je náš tým, asi s největším počtem aplikací u nás-****************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 6. 2015
Vámi uvedený preparát je historicky i vývojem výroby derivátů kyseliny Hyaluronové nejstarší a nejlépe prostudovaný vývojem tohoto preparátu. Při zvětšování rtů nepoužívám nic jiného. Ze strany vaší lékařky to byla patrně jen chyba

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
****************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

komunikace...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, jak již bylo řečeno, i tato značka má preparáty určené přímo do rtu. Na naší klinice pracujeme s přípravky Juvederm. Obecně platí, že se může vyskytnout i nežádoucí událost ve formě hrudek. Takové se můžete pokusit rozmasírovat, případně je lze rozpustit speciálním preparátem. V případě zájmu vám mohu nabídnout služby naší kliniky.

S pozdravem MUDr. Olga Shalamová

Klinika Mediestetik, ************ - tel.: ****************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 6. 2015
Dobrý den,

do rtu používám přípravky, které jsou určené přímo do aplikaci do rtů, obsahují anestetikum a ve rtech většinou potíže nečiní. I Restylane má takové přípravky. Máte-li pocit, že je někde více materiálu provádějte tlakovou masáž, jestli to do 14 dnů neustoup,í je možné aplikovat hyaluronidázu, ale nese to svoje rizika.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
tel. **********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 1. 6. 2015
Dobrý den,nemám zkušenosti s aplikací Restylanu, jenom bych rád reagoval na Váš požadavek k aplikovanému množství. 0,015 ml je asi jedna setina jednoho mililitru. Tedy množstvím které se vejde asi do objemu drobné kožní jehly. Tedy na aplikaci množství, které nelze vůbec zaznamenat natož rovnoměrně aplikovat do celé délky rtu. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vadí malé granulomy při další aplikaci výplně do rtu?

Jani2094
Jani2094
3. 3. 2020 · Poslední odpověď: 5. 3. 2020

Dobrý den ,měla bych dotaz .Zacatkem listopadu jsem byla na vyplni kyselinou hyaluronovou perem ,po aplikaci mi zůstali ve rtech granulomy ovšem ale velmi malé ,na každém rtu cca 3-4 .25.brezna jdu na klasickou vypl kyselinou jehlou a mám strach aby šel zákrok provést .navstivila jsem paní která mi tento zákrok dělala s tím ,ze bych to chtěla rozpustit a ona mi řekla ,ze to tak hrozny není a ze je to prakticky zbytečne .Na mých rtech není opravdu nic viděl ,jen si nahmatam milimetrove granulky .Chci se teda zeptat jestli to bude vadit teď při te aplikaci ,nerada bych jela zbytečně .dekuju za odpověď

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 3. 2020
Dobrý den,
musí se to vidět, přesto bych aplikaci nedoporučovala.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Kolací
*********

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi