Kavitace je neinvazivní metoda k remodelaci těla , redukci celulitidy a nadbytečného tuku v oblasti břicha, hýždí, paží a nohou. Výhodou jsou okamžité výsledky, žádné vedlejší účinky a bezbolestnost ošetření. Pro všechna tato plus se kavitace stala široce akceptovanou metodou.

Sculptor II je modermí kavitační přístroj, který použitím dvou nezávislých technologií, a to nízkofrekveční ultrazvukové kavitace a radiofrekvenční (RF) technologie  s chladícím systémem,  efektivně a bez bolesti vylepší váš vzhled. Jedná se o nejnovější technologii ultrazvukových vln vyvinutou v USA.

Díky koncetrované energii kavitace rozloží tuk na glycerol a mastné kyseliny. Ve vodě rozpustný glycerol putuje do oběhového systému těla a přispívá k tvorbě nové energie; mastné kyseliny putují do jater, kde jsou přeměněny jako ostatní tuky z potravy.

RF vytváří teplo, tkáň převede elektrický odpor el.proud na tepelnou energii směrem do hlubších částí pokožky, dermis. RF rovnoměrně rozptýlí energii do 3D objemu tkáně v kontrolovatelné hloubce. Počáteční denaturace kolagenu v rámci této tepelně modifikované hloubce tkáně je mechanismem pro bezprostřední kontrakci tkáně. Následná tvorba nového kolagenu umožní vyrovnání nerovností pokožky a vyhlazení  hlubokých vrásek.

Publikováno: 12.8.2010

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Kavitace ultrazvuková - Novinky

Neinvazivní liposukce? Ano! Ale kterou?

Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Zájem o neinvazivní liposukce dosáhl u nás v posledních letech markantního nárůstu. Bezbolestnost, šetrnost a vysoká...

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 13.4.2011
Spokojený/á

Začala jsem chodit na kavitaci, po které následovala lymfodrenáž, hlavně kvůli celulitidě na stehnech. Parádně jsem si u toho odpočinula, dvouhodinový relax, po kterém mizí centimetry naprosto neuvěřitelně. Jen je důleži... Více 

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní